Canvit Probio pro psy a kočky 230 g

PsiKočkyTrávení a imunita
CANVIT - Canvit Probio pro psy a kočky 230 g

Kombinace probiotik, prebiotik a enzymatického komplexu, pro podporu rovnováhy střevní mikroflóry, zdravého trávení a silného imunitního systému u psů a koček.

Zdravé střevo a rovnováha mikroflóry mohou pomoci snižovat celkové zánětlivé procesy v těle.
Probiotika a prebiotika udržují mikrobiom v rovnováze a podporují přátelské bakterie, esenciální pro zdraví střev a imunitu.
Koupit

Zdraví pochází ze střev. Zdravý zažívací aparát brání parazitům a bakteriím k jejich uchycení a vzniku nepříjemných problémů, jako jsou průjmy, alergie i záněty. Canvit Probio je zdrojem probiotik a prebiotik a enzymatického komplexu pro podporu rovnováhy střevní mikroflóry, imunity a usnadnění zažívání.

Canvit Probio je denní dávkou probiotik a prebiotik pro zdravé střevo, trávení a silnou imunitu.

  • Zdravý mikrobiom a silná imunita: probiotika a prebiotika pečují o rovnováhu mikrobiomu a podporují růst přátelských bakterií, které jsou klíčové pro zdravé střevo a silnou imunitu.
  • Snadné trávení při citlivém zažívání: komplex enzymů s kyselinou fulvovou napomáhá trávení složek krmiva a předchází nepříjemnostem jako je měkký trus a plynatost.

S Canvit Probio se můžete těšit na pevný a voňavý trus, jasný znak zdravého zažívání.

Hmotnost: 230 g

Složení: laktóza, frukto-oligosacharidy (250000 mg/kg), hydrolyzované kvasnice (200000 mg/kg), lignocelulóza, hydrolyzovaná játra, mannan-oligosacharidy (50000 mg/kg), beta-glukany (30000 mg/kg), vedlejší produkt výroby enzymů pomocí Aspergillus niger (20000 mg/kg), kyselina fulvová (5000 mg/kg), inaktivované bakterie a jejich části (Lactobacillus helveticus HA – 122, 30×1011 buněk/kg).

Analytické složky: hrubý protein 12,0 %, hrubý tuk 1,0 %, vlhkost 8,0 %, hrubý popel 4,0           %, hrubá vláknina 3,5 %, vápník        0,1 %, fosfor 0,1 %, sodík 0,1          %

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vitamín C (3a312) 5 000 mg

Dávkování: Tablety se podávají přímo z ruky nebo rozdrcené do krmiva. Pravidelně 1 tbl. na 5 kg váhy zvířete.