Canvit Natural Mobility pro psy 230 g

PsiPohybový aparát
CANVIT - Canvit Natural Mobility pro psy 230 g

Přírodní síla extraktu Slávky zelenoústé a kadidlovníku Boswellia serrata s kloubní výživou pro zdravé klouby a pohyb bez omezení.

Přirodní síla Slávky a vaječné membrány pro podporu kloubů.
Rychlý nástup účinku v místě zánětu.
Koupit

Vaši čtyřnozí kamarádi si zaslouží svobodu pohybu za každé situace. Canvit Natural Mobility kombinuje sílu přírodních extraktů s tradiční kloubní výživou pro zdravé klouby, rychlý nástup účinku a pohyb bez omezení.

Canvit Natural Mobility kombinuje přírodní složky a komplexní kloubí výživu, pro zdravé a silné klouby vašeho psa.

  • Přírodní síla pro zdravé klouby: Slávka zelenoústá a vaječné membrány jsou zdrojem omega-3 mastných kyselin a glykosaminoglykanů pro každodenní podporu kloubů.
  • Rychlý nástup účinku: Boswellia serrata a Uncaria tomentosa byliny známé svým protizánětlivým účinkem nabízí rychlou úlevu při problémech s klouby.
  • Maximální účinnost aktivních složek: Jedinečná kombinace přírodních složek spolu s glukosaminem, chondroitinem, MSM a kyselinou hyaluronovou zajišťuje bezkonkurenční podporu zdravých i nemocných kloubů.

S Canvit Natural Mobility je každé kousnutí nejen chutné, ale i plné přírodních živin pro zdravé klouby vašeho čtyřnohého přítele!

Hmotnost: 230 g

Složení: laktóza, glukosamin (167000 mg/kg), lignocelulóza, chondroitin sulfát (68000 mg/kg), hydrolyzovaná játra, methylsulfonylmethan (50000 mg/kg), sušená Uncaria tomentosa (20000 mg/kg), slávka zelenoústá (20000 mg/kg), membrána vaječné skořápky (10000 mg/kg), kyselina hyaluronová (5000 mg/kg), Boswellia serrata (5000 mg/kg).

Analytické složky: hrubý protein 5,0 %, hrubý tuk 1,0 %, vlhkost 8,0 %, hrubý popel 6,0 %, hrubá vláknina 4,0 %, vápník        0,1 %, fosfor 0,1 %, sodík 0,1 %

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vitamín C (3a312) 5 000 mg.

Dávkování: Tablety se podávají přímo z ruky nebo rozdrcené do krmiva. První 2 týdny je vhodné podávat dvojnásobnou dávku. 1 tbl. na 15 kg váhy zvířete.