Canvit Chondro pro malé psy

Regenerace kloubů a zlepšení pohyblivosti

PsiNo GMOPohybový aparát
CANVIT - Canvit Chondro pro malé psy

Kompletní kloubní výživa pro psy s neodolatelnou chutí.

Canvit Chondro je zdrojem komplexní kloubní výživy pro regeneraci a ochranu chrupavek, vazů a zlepšení hybnosti kloubů během jejich vývoje, růstu a běžného namáhání u rostoucích a zdravých psů. Tablety Canvit Chondro jsou psy výborně akceptovány díky hydrolyzátu kuřecích a vepřových jater. Tablety Canvit Chondro s příchutí jater si váš pes zamiluje.

Kloubní chrupavky mají omezenou schopnost regenerace a obnovy. Během života dochází k postupnému opotřebovávání chrupavky a k jejímu poškození. Zpomalit opotřebení kloubní chrupavky a zlepšit její regeneraci lze tím, že kloubu dodáváme stavební kameny chrupavky ve formě kloubní výživy. Základními stavebními kameny chrupavky a kloubních struktur je glukosamin, chondroitin a kolagen. Chondroitin sulfát váže vodu, udržuje elasticitu chrupavek a blokuje enzymy poškozující chrupavku. Glucosamin sulfát stimuluje metabolismus chondrocytů a zpomaluje degeneraci chrupavky. Kolagen typ II zabezpečuje pevnost a pružnost chrupavek a kloubních struktur. Vitamin C se podílí na metabolismu kolagenu a chrání buňky před oxidačním poškozením.

Všechny druhy ochucených tablet Chondro pro zdravé klouby najdete zde.

Glucosamin sulfát stimuluje metabolismus chondrocytů a zpomaluje degeneraci chrupavky. Chondroitin sulfát váže vodu, udržuje elasticitu chrupavek a blokuje enzymy poškozující chrupavku.
Kolagen typ II zabezpečuje pevnost a pružnost chrupavek a kloubních struktur.
Vitamin C se podílí na metabolismu kolagenu a chrání buňky před oxidačním poškozením.
Koupit

Indikace:

Podpora vývoje a růstu kloubů u štěňat a rostoucích psů
Podpora regenerace a ochrana kloubů u aktivních a sportujících psů
Zpomalení opotřebení a ochrana kloubů u stárnoucích a o obézních psů

Způsob použití:

Tablety se podávají přímo z ruky nebo rozdrcené do krmiva po dobu 2–3 měsíců. První 2 týdny je vhodné podávat dvojnásobnou dávku.

Doporučená denní dávka:

1-2 tbl na 5 kg váhy zvířete

SLOŽENÍ:

laktóza, kvasnice,  kolagen  (10  %),  celulóza,  glukosamin  (70 000 mg/kg), hydrolyzovaná játra, chondroitin sulfát (42 000 mg/kg),  difosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý.

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ  LÁTKY  V  1  KG:

vitamin  C  (3a312)  7  000  mg,  vitamin  E (3a700) 3 500 mg, biotin (3a880) 100 mg, mangan (3b505) 260 mg, niacinamid (3a315) 1 500 mg, selen (3b811) 2,0 mg.

Balení:

100 g
230 g

Všechny druhy ochucených tablet Chondro pro zdravé klouby najdete zde.