Canvit Chondro pro kočky

Regenerace kloubů a zlepšení pohyblivosti

KočkyNo GMOPohybový aparát
CANVIT - Canvit Chondro pro kočky

Kompletní kloubní výživa pro kočky.

Canvit Chondro je zdrojem komplexní kloubní výživy pro regeneraci a ochranu chrupavek, vazů a zlepšení hybnosti kloubů u koček.

Kloubní chrupavky mají omezenou schopnost regenerace a obnovy. Během života dochází k postupnému opotřebovávání chrupavky a k jejímu poškození. Zpomalit opotřebení kloubní chrupavky a zlepšit její regeneraci lze tím, že kloubu dodáváme stavební kameny chrupavky ve formě kloubní výživy. Základními stavebními kameny chrupavky a kloubních struktur je glukosamin, chondroitin a kolagen. Chondroitin sulfát váže vodu, udržuje elasticitu chrupavek a blokuje enzymy poškozující chrupavku. Glucosamin sulfát stimuluje metabolismus chondrocytů a zpomaluje degeneraci chrupavky. Kolagen typ II zabezpečuje pevnost a pružnost chrupavek a kloubních struktur. MSM je zdrojem organicky vázané síry se silným protizánětlivým a analgetickým účinkem. Vitamin C se podílí na metabolismu kolagenu a chrání buňky před oxidačním poškozením.

Vitamin C se podílí na metabolismu kolagenu a chrání buňky před oxidačním poškozením.
Chondroitin sulfát váže vodu, udržuje elasticitu chrupavek a blokuje enzymy poškozující chrupavku. Glucosamin sulfát stimuluje metabolismus chondrocytů a zpomaluje degeneraci chrupavky.
Silný protizánětlivý a analgetický účinek.
Koupit

Indikace:

Zpomalení opotřebení a ochrana kloubů u stárnoucích a o obézních koček
Doplněk terapie onemocnění kloubů (osteoartritis)
Doplněk léčby zánětů močového měchýře u koček

Způsob použití:

Tablety se podávají přímo z ruky nebo rozdrcené do krmiva po dobu 2–3 měsíců. První 2 týdny je vhodné podávat dvojnásobnou dávku.

Doporučená denní dávka:

1- 2 tbl na 3 kg váhy zvířete

SLOŽENÍ:

laktóza,  glukosamin  (18  000  mg/kg), metylsulfonylmetan  (16  000  mg/kg),  chondroitin  sulfát  (13  000  mg/kg),  celulóza,  hydrolyzovaná  játra,  kolagen  (5 %).

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY V 1 KG:

vitamin C (3a312) 6 400 mg, mangan (3b504) 300 mg, mangan (3b502) 2 400 mg.

Balení:

100 g