Canvit Antistress pro psy a kočky 230 g

PsiKočkyKaždodenní péčeMozek a nervyStres
CANVIT - Canvit Antistress pro psy a kočky 230 g

Canvit Antistress poskytuje účinnou úlevu a zklidnění ve stresových situacích jako je cestování, návštěva veterináře nebo strach z bouřky a ohňostrojů.

Udržení klidného a vyrovnaného stavu podporuje imunitní systém a zlepšuje celkový zdravotní stav.
L-tryptofan a vitamin B napomáhají tvorbě serotoninu, který je nezbytný pro zmírnění úzkosti a neklidu.
Koupit

V životě našich psů a koček jsou okamžiky, kdy potřebují trochu extra podpory, aby zůstali klidní a vyrovnaní.  Canvit Antistress je složen z vybraných přírodních složek poskytujících účinnou úlevu pro vaše čtyřnohé přátele ve stresových situacích, které narušují jejich pohodu.

S Canvit Antistress můžete poskytnout svým mazlíčkům ochranu a podporu, kterou potřebují, aby se cítili bezpečně a šťastně i v náročných situacích.

  • Zmírnění stresu a napětí za každé situace: konopí a heřmánek léčivé byliny známé pro své zklidňující a relaxační účinky, posilněné účinkem kozlík lékařského a extraktu z Cantaloup melounu podporují obnovu přirozeného chování v náročných situacích.
  • Úleva od úzkosti a strachu: L-Tryptophan a Vitamín B podporují tvorbu serotoninu, hormonu štěstí, který je nezbytný pro přirozenou úlevu při úzkosti a neklidu.

S Canvit Antistress je každé kousnutí nejen chutné, ale i plné přírodní síly pro překonání náročných situací.

Hmotnost: 230 g

Složení: laktóza, konopná mouka (50000 mg/kg), lignocelulóza, hydrolyzovaná játra, hydrolyzované kvasnice (20000 mg/kg), sušený heřmánek (20000 mg/kg), sušený kořen kozlíku lékařského (15000 mg/kg), extrakt z melounu cantaloupe (1000 mg/kg).

Analytické složky: hrubý protein 8,0 %, hrubý tuk 1,0 %, vlhkost 8,0 %, hrubý popel 7,5 %, hrubá vláknina 4,0 %, vápník        0,1 %, fosfor 0,1 %, sodík 0,1         %

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vitamín B1 (3a820) 25 000          mg, tryptofan (3c440)            10 000 mg, vitamín C (3a312) 5 000 mg

Dávkování: Tablety se podávají přímo z ruky nebo rozdrcené do krmiva. Pravidelně 1 tbl. na 5 kg váhy zvířete.